Het Fit & Fast team
We stellen je graag voor aan onze gedreven trainers uit ons Fit & Fast team. Ze zijn allemaal gediplomeerd EMS trainer en daarnaast zijn de meesten ook fysiotherapeut. Ook bieden een aantal andere disciplines zoals bijvoorbeeld ondersteuning op het gebied van (orthomoleculaire) voeding, coaching en verschillende lichaamsmetingen.

Ariën
Founder/co-owner, personal trainer & fysiotherapeut (n.p.)
-
Meer info
Ariën (1987) heeft de ALO & fysiotherapie opleiding afgerond en maakte in 2013 kennis met EMS/Bodytec bij zijn toenmalige werkgever. In het begin was hij sceptisch maar na een proeftraining was hij om. Hij was zo enthousiast dat hij op zoek ging naar de mogelijkheden om een eigen bedrijf op te zetten. Fit & Fast was een feit, nu meer dan 10 jaar later is het bedrijf naar meerdere locaties gegroeid.
Graag help ik mijn klanten om op hun eigen niveau, vanuit mijn fysiotherapeutisch oogpunt, de resultaten te behalen die zij voor ogen hebben. Wanneer kom jij langs!?

Diderik
Co-owner, personal trainer & fysiotherapeut (n.p)
-
Meer info
Diderik (1987) is sportief, competitief en altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen. Die uitdaging vond hij na zijn baan als fysiotherapeut bij Fit & Fast als personal trainer.

Nicky
Locatiemanager Hilversum & personal trainer
-
Meer info
Nicky (1986) is na zijn studie Sport Management & Ondernemen begonnen als tennisleraar. Maar na kennis te hebben gemaakt met EMS bij Fit & Fast was hij om: een eigen locatie openen in Hilversum!

Victor
Personal trainer
-
Meer info
Victor (1993) is zeer sportief heeft ROC Sport & Bewegen gedaan (met Sport en Voeding als specialisatie), Fitvak A en B en personal training.
Ik vind het geweldig om samen specifiek aan de bak te gaan, met elke persoonlijke doelstelling. Met mijn kickboks ervaring, fitness en EMS wil ik graag het uiterste uit je halen. Kom je een keer bij me trainen?

Mayra
Fysiotherapeut & personal trainer
-
Meer info
Mayra heeft op hoog niveau handbal gespeeld en is momenteel fanatiek crossfitster. Ze heeft verschillende opleidingen zoals fysiotherapie, NLP en leefstijl coaching gevolgd.
Haar passie ligt vooral op het coachen van mensen naar een gezonder leven zowel fysiek als mentaal. Haar kennis over supplementen, voeding en gedragsverandering valt hiermee samen.

Job
Locatie manager Haarlem & personal trainer
-
Meer info
Job (1993) heeft CIOS Sport, Gezondheid & Vrijetijdsmanagement succesvol afgerond net als de NASM (National Academy of Sports Medicine). Zijn specialisatie ligt op het gebied van krachttraining.
In 2022 heeft hij de locatie in Haarlem overgenomen en succesvol laten groeien!

Pim
Locatiemanager Heiloo, fysiotherapeut, personal trainer
-
Meer info
Pim (1988) komt uit Haarlem en is bijna afgestudeerd als fysiotherapeut. Zijn missie is om iedereen zo goed mogelijk te laten bewegen; hij gaat graag de uitdaging met jou aan.

Aby
Personal trainer
-
Meer info
Aby (1993) komt uit Syrië, is nu 4 jaar in Nederland en heeft een medische achtergrond als dokter.
Momenteel is hij een MBA aan het volgen aan de UvA naast zijn werkzaamheden als personal trainer bij Fit & Fast.
Of je doel nu is om af te vallen, sterker te worden of om 20 actieve minuten door te brengen met een leuk gesprek, ik ben er voor je. Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten en te trainen!

Annabel
Personal trainer & fysiotherapeut i.o.
-
Meer info
Annabel (2001), is 3e jaars student fysiotherapie en is sinds 2024 werkzaam als personal trainer voor Fit & Fast.
Daarnaast heeft ze een (fysiotherapie) gerelateerde cursus bij Ajax afgerond en heeft zij ervaring in sportverzorging.
Met een balletdocente als moeder zijn mijn trainingen gericht op sterker en fitter worden met principes voor houding en balans uit mijn balletverleden.
Mijn passie is mensen helpen met bewegen, de voordelen hiervan te ervaren, maar vooral om samen doelen te bereiken. Help jij mij om jou te helpen?

